fhgfh
maryes:
icq:492-285-347
skype:majusqa(bude tam jako bydliště POPELNICE)
kiki:
icq:421-043-498
skype:kristynasimkova (bydliště staré město)


Mail-

mail:koralky.sbw@seznam.cz

navštěvnost + soutěž

20. března 2011 v 8:55 | maryes |  Novinky
Ahojky udělali jste mi ohromnou radost protože včera na našem blogu bylo 117lidí a 697x jste vešli na jakoukoli stránku na našem blogu.Aale je tu i něco co mě nepotěšilo vůbec a to že včera ve 14:30 vyšel článek s tímto textem:
Ahojky! Máš zájem si něco objednat? Něco se ti zalíbilo a moc bys to chtěla mít doma? Tak tahlke soutěž je pro tebe :) Stačí, když v rychlosti navrhneš nějaký krásný a originální šperk z jakéhokoli materiálu (namalovat nebo nakreslit) a pošleš ten obrázek na náš mail koralky.sbw@seznam.cz a připíšeš svou přezdívku a co ten obrázek znamená-náušnice, řetízek, náramek či něco jiného- . Do předmětu připiš sleva! My pak vyhodnotíme nejlepší návrh-nezáleží o talenu na kreslení, ale o originalitu- a výsledky se dozvíte zde na blogu v 15:50 hodin. Může to být jen náčrt, ale ať je co nejpřesnější a nejdetailnější! Ať jde vůbec poznat, co ste tím myslely :) Už se velmi těšíme na vaše výtvory :) KIKI
a mě naštvalo že v tu dobu tu ještě moc lidí nebylo a nemohl se tedy nikdo zůčastnit proto můžete tuto soutěž splnit ještě do 27.3.2011 do 10:00 ráno.
děkuji za každého zůčastněného a papapapa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama